9 Kasım 2018 Cuma

İnternetten anket doldurarak para kazanma!

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanabilmek için Ödeme Yapan Türkçe Anket Sitelerine Ücretsiz Kayıt Olun, Bugün Kazanmaya Başlayın!
(%100 Güvenilir Siteler)


Fikirlerinizi paraya dönüştürün!

Çevrimiçi anketlerle sizin için önemli olan ürün ve hizmetler konusunda fikrinizi belirtin ve para kazanın.


Saniyeler içinde kayıt işleminizi tamamlayarak hemen para kazanma başlayın!
Site #01: Valued Opinions

Kayıt Adresi: www.valuedopinions.com.tr


Site #02: Fikir Pazarı

Kayıt Adresi: www.fikirpazari.web.tr


Site #03: Market Agent

Kayıt Adresi: www.marketagent.com


Site #04: Myiyo

Kayıt Adresi: www.myiyo.com


Site #05: Napolyon

Kayıt Adresi: www.napolyon.comAnketle Para Kazanma!


Anketle para kazanma sektöründen etkin şekilde gelir elde edebilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var dostlarım. Şimdi hep birlikte bunların neler olduğunu öğrenelim. Cevabını aradığınız bir çok soru olduğunu biliyorum. Bu yüzden makalenin bu bölümünü soru – cevap şeklinde hazırladım, hadi başlayalım!

#01 – Sitelere nasıl kayıt olacağım?
Yukarıda isimlerini verdiğimiz anket sitelerine “Kayıt Ol!” butonuna tıklayarak ulaşın. Karşınıza doğrudan sitelerin kayıt sayfaları açılacaktır. Bu sayfalarda yer alan tüm bilgileri eksiksiz şekilde doldurun ve e-mail adresinize gelen aktivasyon linki ile sitelerde oluşturduğunuz hesabınızı aktif edin. Aktivasyon işleminin ardından tüm profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde tamamlayarak kayıt işleminizi sonlandırın ve sitenin size anket göndermesini bekleyin!

#02 – Kayıt olurken verdiğim bilgiler güvende mi?
Yukarıdaki anketlerden para kazanma siteleri oldukça güvenilir olduğu için bu konu hakkında fazla bir şey yazma gereği bile duymuyorum. FaceBook ve Instagram’dan daha güvenilir olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim! 😉

#03 – Herhangi bir sözleşme ya da anlaşma vb. bir şey imzalamam gerekiyor mu?
Klasik prosedürler haricinde sizden ekstra herhangi bir şey istenmiyor. Sadece şartlar ve koşulları kabul ediyorum tik’ini işaretlemeniz yeterli, herhangi bir sözleşme vb. işlem yapmanıza gerek yok!

#04 – İstediğim zaman bu sitelerdeki hesabımı kapatıp üyelikten çıkabilir miyim?
Evet, bu sayfada yer alan tüm anket doldur kazan sitelerinden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman silebilir ve tüm işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz!

#05 – Anketlere nasıl ulaşacağım?
Makalenin bir çok yerinde söylediğim gibi eğer profil bilgilerinizi tam olarak doldurduysanız en kısa sürede ilk anket davetinizi e-mail adresinize alacaksınız. Neredeyse tüm anket siteleri yeni anket bildirimlerini e-mail yolu ile yapmaktadır. Anket sitesinden e-mailinize yeni anketiniz var şeklinde bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu e-mail mesajı ile doğrudan anket sayfasına ulaşıp sorulara yanıt vermeye başlayabilirsiniz!


Anketlerden Para Kazanma

#06 – Anketleri nasıl dolduracağım?
Bu size kalmış! 🙂 Eğer anketlerin devamlılığını istiyorsanız, size sorulan sorulara mümkün olduğunca doğru yanıtlar vermelisiniz. Böylelikle anket siteleri sizin bu işi gerçekten yapmak istediğinize kanaat getirip, anket gönderilerini hızlandıracaktır. Anketler genellikle işaretlemeli olarak size sunulacaktır veya bazen de kısa cevaplar vermeniz istenecektir!

#07 – Gönderilen tüm anketleri doldurmak zorunda mıyım?
Tabi ki hayır! 🙂 Paraya ihtiyacınız yoksa elbette istediğiniz anketi es geçebilirsiniz. Tüm anketleri doldurma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır!

#08 – Anket siteleri neden sorulara yanıt verdiğimiz için bize para veriyor?
Çünkü işleri bu! 🙂 Adı üstünde anket siteleri yani araştırma siteleri… Bir çok yerde defalarca bunu anlattığım için burada kısaca anlatmaya çalışacağım dostlarım. Anket siteleri sizden bilgi almak istiyor, büyük firmalar ise anket sitelerinden bilgi almak istiyor. Firmalar anket sitelerine belli bir ödeme yapıp herhangi bir konu üzerine araştırma yaptırmalarını istiyor, anket siteleri de o konu üzerine, üyelerine gerekli soruları yöneltiyor ve verdikleri cevapları iş veren firmaya yönlendiriyor. Böylelikle firmalar anket sitelerine, anket siteleri de üyelerine yani bizlere yani sizlere sorulara yanıt verdiğimiz için para veriyor!

#09 – Anket doldurarak ne kadar para kazanırım?
Her fırsatta dile getirdiğim gibi çok büyük beklentiler içine girmeyin dostlarım. Günümüz itibariyle anket doldurarak ayda en fazla 200 ile 300 TL arası bir oran kazanabilirseniz. Bu oranı kazanabilmek için tüm anket sitelerine kayıt olup neredeyse tüm anketleri eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Aksi durumda kazançlarınız düşecektir!


Anket ile Para Kazanma

#10 – Anket yaparak kazandığım para ve hediyeler nasıl elime ulaşacak?
Anket doldurarak kazandığınız paralar size iki yoldan ulaşacak arkadaşlar. İlki doğrudan banka hesabınıza, ikincisi ise online cüzdan dediğimiz sistemler aracılığı ile yine ister banka hesabınıza isterseniz de bu online cüzdan kullanan internet sitelerinden alışveriş yaparak. Hediye çekleri ise yani bildiğimiz kupon kodları ile size doğrudan anket sitesinden veya e-mailinize ulaştırılacak ve sitelerin gösterdiği alışveriş sitelerinden dilediğiniz gibi harcama yapabileceksiniz!

#11 – Anket siteleri kazandığım parayı ya da hediye çekini ödemezse?
Yukarıdaki anket doldur kazan sitelerinin tamamına %100 güvenebilirsiniz ancak bunların dışındaki siteler hakkında herhangi bir şey paylaşmamız şu aşamada mümkün değil!

#12 – Anketler ne sıklıkla gönderiliyor, her gün anket dolduracak mıyım?
Hem evet hem hayır! 🙂 Kıymetli dostlarım lütfen unutmayın, dünya üzerinde hiç bir şeyin garantisi olmadığı gibi bu işin de garantisi yok. Anket gönderimleri ortalama haftada iki ya da üç defa olmaktadır. Çok fazla anket sitesine kayıt olursanız neredeyse her gün anket doldurabilirsiniz!

#13 – Uzun süre boyunca anket gönderimi yapılmazsa ne yapmalıyım?
Yapacağınız ilk iş anket gönderimi yapmayan siteye gidip profil bilgilerinizi güncellemek olacaktır. Buna rağmen herhangi bir gönderim yapılmazsa, sitenin iletişim bölümünden yöneticilere durumu anlatan bir mesaj gönderebilir ve farklı para kazanma yolları deneyebilirsiniz!

#14 – Daha çok anket firmasına nasıl ulaşabilirim?
Bu sayfayı sık kullanılanlara yani favori sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Güvenilir ve ödeme yapan anket siteleri hakkında makalemizi mümkün olan en kısa sürede güncellemeyi hedefliyoruz. Kısacası bu siteyi takipte kalarak yeni sitelere ulaşabilirsiniz!


Bu makaleye ait arama terimleri şunlardır: online anketler yolu ile para kazanmak, para kazandıran anket siteleri listesi, para kazandıran anketler, anket doldurarak para kazanılır mı, anketlerden para kazanmak, anket çöz para kazan, soru cevaplayarak para kazanma, hediye kazandıran anketler, anket yaparak para kazanmak, internetten anket doldurarak para kazanma, form doldur para kazan, anketlerden para kazanma, anket doldurarak para kazanma siteleri türkçe, ödüllü anket siteleri, anket ile para kazandıran siteler, anket başına 12 tl, anketle para kazanma, internet üzerinden anket, anket yaparak para kazanmak istiyorum, anket doldurarak para, internetten anket doldurma, en çok para kazandıran anket siteleri, anketle para kazandıran siteler, en çok kazandıran anket sitesi, anket para, anket yaparak para kazandıran siteler, kazandıran anket siteleri, ücretsiz anket doldurarak para kazandıran siteler, form doldurarak para kazanma, anket doldurarak nasıl para kazanılır, anket doldurarak para kazandıran siteler, para kazandıran anket siteleri, en çok kazandıran anket siteleri, anket firmaları para kazandıran, anket doldurarak para kazanmak istiyorum, en çok kazandıran anket doldurma siteleri, internet anket para kazanma, internetten para kazanma anket, site anketleri, evden anket doldurarak para kazanma, anket doldur para kazanma, anket doldurup para kazanmak, para kazanma anket, internetten anket doldurarak para kazandıran siteler, evde anket doldurarak para kazanma, anket doldur para kazan paypal, para kazandıran anket şirketleri, anket siteleri, ücretli anketler ile para kazanmak, anket kazanı, internet üzerinden anket yaparak para kazanma, para veren anket siteleri, anket doldur, anket doldur para kazan siteleri, anket yaparak para kazanma, internetten form doldurarak para kazanma, anket ile para kazanma, internet üzerinden anket doldurarak para kazanma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder